WYPOŻYCZ ROWER

Wypożycz rower

Wypożycz rower! Bo jak inaczej. Z pewnością większość z Was nie wyobraża sobie wyjazdu w gór bez swojego roweru, ale czasami jest to nie możliwe z różnych względów.  Dlatego  najlepszą opcją jest wypożyczenie roweru. Szeroką ofertą służą nam miejscowe wypożyczalnie rowerów, w zależności od naszych preferencji oraz terenu w jaki mamy zamiar wyruszyć, mam do wyboru,  przede wszystkim rowery klasyczne , elektryczne,   miejskie , enduro , damskie, męskie i dziecięce.

 

 

Zapraszam wypożyczalnie do współpracy   yt@beskidyrowerem.eu

USTROŃ

BRENNA

WISŁA

SZCZYRK

ISTEBNA

WĘGIERSKA GÓRKA

Beskid  Sląski to przed wszystkim góry i niezliczone trasy trailowe o bardzo zróżnicowanym terenie. Ilość wyboru tras dane nam możliwość wybrania odpowiedniej do naszego stopnia zaawansowania. Od ciężkiego terenu z dużą ilością sporych kamieni, po delikatny szuter kończąc na asfaltowych zjazdach i podjazdach.

Rowerowy wypad w Beskid to nie tylko grube opony i ciężki teren, ale także łagodne ścieżki rowerowe w dolinach. Kilkunastokilometrowe tasy bez żadnych podjazdów to idealna opcja dla amatorów kolarstwa. Wypożycz rower i poczuj smak górskiego kolarstwa.

Dla bardziej zaawansowanych kolarzy i ostrej jazdy enduro czy downhillu też znajdą się wypożyczalnie które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

 

Zapisz się do newslettera | Polityka Prywatności