WYPOŻYCZ ROWER

Wypożycz rower

Głównie w naszej ofercie znajdziecie rowery Górskie elektryczne

                         

 

Wypożycz rower! Bo jak inaczej. Z pewnością większość z Was nie wyobraża sobie wyjazdu w góry bez swojego roweru, ale czasami jest to nie możliwe z różnych względów. Dlatego  najlepszą opcją jest wypożyczenie roweru. Szeroką ofertą służą nam miejscowe wypożyczalnie rowerów, w zależności od naszych preferencji oraz terenu w jaki mamy zamiar wyruszyć, do wyboru mamy przede wszystkim rowery klasyczne, elektryczne,  miejskie, enduro, damskie, męskie i dziecięce.


Wisła

 

USTROŃ

BRENNA

WISŁA

SZCZYRK

ISTEBNA

WĘGIERSKA GÓRKA

 

 

Beskid Sląski to przed wszystkim góry,  niezliczone trasy rowerowe w bardzo zróżnicowanym terenie. Duża lość wyboru tras daje nam możliwość wybrania odpowiedniej do naszego stopnia zaawansowania. Od ciężkiego terenu z dużą ilością sporych kamieni, po delikatny szuter kończąc na asfaltowych zjazdach i podjazdach.

Rowerowy wypad w Beskid to nie tylko grube opony i ciężki teren, ale także łagodne ścieżki rowerowe w dolinach. Kilkukilometrowe tasy bez żadnych podjazdów to idealna opcja dla nie zaawansowanych rowerzystów. Wypożycz rower i poczuj smak górskiego kolarstwa.

Dla bardziej zaawansowanych kolarzy i ostrej jazdy enduro czy downhillu też znajdą się wypożyczalnie które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

 

Zapisz się do newslettera | Polityka Prywatności