Koszulki Górskie

Koszulki Górskie

 Koszulki Górskie

Koszulki górskie z hasłem przewodnim ”W GÓRACH ŻYCIE SMAKUJE LEPIEJ”.

Jest to nasz pierwsza kolekcja koszulek oczywiście w 100% wyprodukowana w Polsce.

Dzianina pochodzi oczywiście z Polskich zakładów włókienniczych, wydrukowane i zszyte na terenie Księstwa Cieszyńskiego 😉

Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony oczywiście zostanie na działanie Fundacji BR. Czy potrzeba więcej powodów do zakupu ?

> Allegro

Podkreśl Swój Styl na Szlaku: Nasze koszulki nie tylko są funkcjonalne, ale również stylowe! Zdobądź uznanie na szlaku górskim lub trasie rowerowej dzięki wyjątkowemu designowi, który wyróżni Cię spośród tłumu.

Nie tylko w górach : Nasze koszulki także idealnie sprawdzają się podczas codziennego użytkowania,

Komfort i Wygoda: Wykonane z najwyższej jakości materiałów. Nasze koszulki oczywiście zapewniają niezrównany komfort nawet podczas najbardziej wymagających wędrówek czy ekstremalnych podjazdów na rowerze. Poczuj swobodę ruchu i lekkość, niezależnie od trudności terenu.

Działanie dla Dobrej Sprawy: Każdy zakup naszych koszulek to nie tylko inwestycja w Twój własny komfort, ale również aktywny wkład w działania naszej fundacji. Cały zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie naszych projektów,

 

Skład:

Dzianina: gramatura 140, 100% poliester oddychający, szybkoschnący, nie kurczy się w praniu.

Druk: sublimacja jedna z najtrwalszych metod nadruku, wyraziste kolory, niewyczuwalna w dotyku, odporny na pranie.

Zalety:

Lekkość i Swoboda Ruchu: Nasze koszulki wykonane z poliestru są lekkie jak piórko, wyróżnia je luźny krój.

Doskonała Oddychalność: Specjalna konstrukcja materiału poliestrowego zapewnia efektywną wentylację. Odprowadzając wilgoć z ciała pozwala skórze oddychać, co chroni przed przegrzaniem i dyskomfortem.

Szybkie Schnięcie: Nasze koszulki poliestrowe szybko schną. Jest to niezwykle praktyczne podczas długich wycieczek, gdy można napotkać zmienne warunki atmosferyczne.

Trwałość i Odporność na Zniszczenia: Materiał poliestrowy charakteryzuje się wysoką trwałością, dzięki czemu nasze koszulki są odporne na rozdarcia i ścieranie. Gwarantuje długotrwałą przyjemność z ich użytkowania.

Ochrona Przed Szkodliwym Promieniowaniem UV: Wybrane modele naszych koszulek poliestrowych zapewniają dodatkową ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, chroniąc skórę przed poparzeniami słonecznymi nawet podczas najbardziej ekstremalnych wypraw.

Koszulki górskie idealnie sprawdzą się podczas długich wypraw jak ki krótkich wycieczek na górskie szlaki. Bardzo fajne koszulki do użytku codziennego.

Zapisz się do newslettera | Polityka Prywatności