Vislow Resort w Wiśle

Vislow Resort w Wiśle

Vislow Resort w Wiśle

Vislow Resort w Wiśle to idealne miejsce na bazę noclegową pod górskie wypady rowerowe ale nie tylko!

Zacznijmy od kodu BESKIDYROWEREM dzięki któremu przy rezerwacji noclegów macie -10%. Kod działa od początku września do końca listopada, a także od marca do końca czerwca.

A co konkretnie dla rowerzystów ?

 1. W każdym budynku znajduje się water point z górską, przefiltrowaną wodą.

 2. W tym samym miejscu znajdziecie też miejsce żeby zostawić swoje rowery.

 3. Wybieracie się w dłuższą trasę? Zamówcie lunch boxy – specjalnie na górskie wyprawy do każdego plecaka!

 4. Jeśli wasz rower wymaga serwisu – proponujemy usługi profesjonalnego mechanika rowerowego w odległości 200 m. od resortu

 5. Nieograniczony dostęp do sauny suchej, parowej oraz strefy relaksu z kameralnym basenem pozwoli odpocząć po każdej trasie.

 6. Masaż relaksacyjny w DANUTA KLAJSEK nature.beauty.spa zregeneruje, odpręży i przygotuje na kolejną wyprawę.

 7. Opcjonalnie istnieje możliwość zorganizowania badań wydolnościowych w profesjonalnym centrum diagnostyki sportowej z 10% rabatem w odległości 300m od Vislow Resort.

SPA

Wyobrażasz sobie po ciężkiej trasie rowerowej kąpiel w stawie pośrodku zielonego resortu, z doskonałym widokiem na rozgwieżdżone niebo i zapachem lasu? To wszystko jest możliwe w VISLOW Resort. W centralnym punkcie kompleksu znajduje się staw kąpielowy, który jest dostosowywany do życzeń gości. Pełni relaksu zaznasz także w strefie wellness i SPA, dla którego inspiracją byłą królowa polskich rzek – Wisła. Właśnie dlatego kojąca moc wody została ubrana w basen ze strefą odpoczynku oraz sauny – suchą i mokrą.

Restauracja

Ogromne okna wychodzące na otaczające VISLOW lasy dają poczucie spokoju. Proste i minimalistyczne wnętrze podkreśla fakt, że w Restauracji VISLOW najważniejsze jest jedzenie. W ciepłe dni można zasiąść na tarasie. Zachęcamy do skorzystania z naszych rad pairingu win do zamówionych dań. To może okazać się początek pięknej i (nie)winnej przygody. Piwosze również znajdą kilka ciekawych etykiet.

Niekoniecznie z na rowery.

Vislow–idealne miejsce także na rodzinny urlop. W sercu Beskidu Śląskiego znajduje się nowo otwarty obiekt Vislow Resort – miejsce przestronne, nowoczesne z jasnymi i funkcjonalnymi apartamentami niedaleko ścisłego centrum Wisły. Jest idealne dla miłośników relaksu w otoczeniu przyrody, aktywnego wypoczynku. Wyjątkowy klimat Beskidu Śląskiego oddaje otaczająca tutejsze zabudowania przyroda. 9 wolnostojących budynków okalają lasy, które są widoczne z każdego ze 125 apartamentów. Na terenie resortu znajduje się także naturalny staw, plac zabaw, SPA, recepcja główna, a także restauracja i kawiarnia.

Apartamenty Vislow Resort w Wiśle oferują dużą przestrzeń – od 33 do 60 m kw., wszystkie zachwycają dużymi oknami, przeszklonymi tarasami i dużą ilością światła wewnątrz. Goście znajdą nie tylko piękne widoki na otoczenie lasu i komfortowy nocleg. Tutejsze jasne i funkcjonalne apartamenty w górach wyposażone są także w aneks kuchenny z jadalnią. Resort znajduje się zaledwie 5 km od Rynku w Wiśle, ale jednocześnie położony jest z dala od miejskiego zgiełku. Można stąd ruszyć na szlak, by wędrować po Beskidach pieszo, lub rowerem lub po prostu obcować z zachwycającą przyrodą.

Atrakcje Wisły na wyciągnięcie ręki!

Doskonała lokalizacja VISLOW Resort, zaledwie 5 km od ścisłego centrum Wisły sprawia, że najważniejsze atrakcje masz na wyciągnięcie ręki. Oprócz wspomnianych wcześniej szlaków pieszych i rowerowych, zimowych tras biegowych i saneczkowych czy stoków, jest tu cała masa wspaniałych miejsc do zobaczenia.

Miłośnicy sztuki powinni wybrać się do znajdującego się zaledwie 600 m od kompleksu, starego drewnianego domu, w którym mieści się Regionalna Izba Twórcza Jana Kocyana. Podczas zwiedzania Wisły fani skoków narciarskich muszą zajrzeć do Domu Zdrojowego na Placu Hoffa. W hallu znajduje się czekoladowa figura Adama Małysza, wykonana w podziękowaniu dla słynnego wiślanina. Przy ulicy Lipowej znajduje się natomiast piękny, drewniany Pałacyk Habsburgów, który niegdyś stał pośród beskidzkich lasów.

Inne atrakcje Wisły, które warto zobaczyć podczas pobytu w Vislow Resort to np.:

 • Jaskinia Malinowska

 • 8-metrowy wodospad na potoku Wisełka

 • Jezioro Czerniańskie

 • Zameczek Prezydenta RP

 • Muzeum Beskidzkie im A. Podżorskiego.

VIslow Resort

www.vislow.pl

ul. Czarne 3E, 43-460 Wisła

T: +48 33 333 97 00

M: rezerwacje@vislow.pl

Zapisz się do newslettera | Polityka Prywatności