Wsparcie

Wsparcie

Jak wspierać fundację

Wsparcie finansowe

Fundacja BR nie jest wpisana na listę OPP ( organizacji pożytku publicznego ) więc nie możecie nam przekazać popularnego  jednego procenta z podatku 1%.

Natomiast Fundacja BR prowadzi działalność pożytku publicznego w sferze zadań publicznych, co zgodnie z ustawą  o działalności pożytku publicznego, darczyńców uprawnia do obniżenia kwoty podatku. Osoba fizyczna rocznie ma prawo odliczyć maksymalnie do: na skali podatkowej 6% od dochodu, ryczałcie 10% od przychodu a płatnicy CIT aż  10% od dochodu. Aby odliczyć darowiznę wystarczy podczas wypełniania PIT, na formularzu wskazać kwotę przekazanej darowizny, aby udokumentować taką darowiznę  wystarczy  potwierdzenie przelewu.  Krótko mówiąc macie wybór gdzie przekazać część podatku. Oczywiście odliczenie nie jest koniecznością.

Darowizna

Numer konta Fundacji BR : PKO   69 1020 1390 0000 6402 0676 5251   w tytule przelewu należy podać:  darowizna.

Szybki przelew

 

Zakupy w sklepie BeskidyRowerem.pl

Fundacja prowadzi działalność gospodarczą i zgodnie z jej statutem cały dochód jest przekazany na cele statutowe.

 

Wolontariat

Jeżeli czujesz, że jesteś w stanie tworzyć treści zgodne z celami Fundacji, nasze drzwi są otwarte w szczególności na wolontariat.

Obecnie nadmiar pracy may przy korekcie tekstów na stronie, oraz drobnych prac kodowania wordpress. Przy montowaniu materiałów video.

 

Dary rzeczowe

Są to wszystkie rzeczy, które organizacja może otrzymać w „prezencie” od darczyńcy Darami rzeczowymi nie są usługi wykonane dla organizacji ani przekazane jej środki pieniężne.

 

 

Jeżeli masz pytania lub inny pomysł na wsparcie Fundacji, napisz na  fundacja@BeskidyRowerem.eu

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera | Polityka Prywatności