Trasy rowerowe Beskid Śląsko-Morawski MTB

Trasy rowerowe Beskid Śląsko-Morawski MTB

Trasy rowerowe Beskid Śląsko-Morawski MTB

Trasy rowerowe Beskid Śląsko-Morawski MTB wytyczane są  dzięki Fundacji BR. W swojej bazie posiadamy łącznie kilkadziesiąt autorskich tras, zróżnicowanych pod kontem dystansu, przewyższenia oraz trudności terenu.

Baza górskich tras rowerowych w Beskidzie Śląsko-Morawskim

M1 – Groniczek

M2 – Ostry

M3- Lysa Hora

JB2 -Javorovy

JB3 -Javorovy-Prasiva

JB4-Kozubowa-Severka

JB6- Lysa Hora

K4- Javorovy (łatwa)

K8- Lysa Hora (Łatwa)

JB8 Kozubowa – Prasiva Cz.

 

Wyznaczone trasy przeznaczone są głównie dla amatorów kolarstwa górskiego. Z uwagi na trudności związane z pokonywaniu przewyższeń, wymagany jest co najmniej podstawowy poziom jeżeli chodzi zakres kondycji. Wybierając się śladem naszych autorskich, górskich trasy rowerowych trzeba zmierzyć się z podjazdem, który średnio zajmuje w granicach  30-45min. Nasze trasy przede wszystkim oparte są o górską turystykę rowerową. Większość tras rowerowych, oczywiście prowadzi przez najpiękniejsze miejsca w Beskidzie Śląskim, oraz najpopularniejsze szczyty. Co ważne wszystkie nasze trasy rowerowe to pętle, które oczywiście punt startu i mety mają w Śląsko-Morawskim.

Wszystkie opisy tras powstają z perspektywy jazdy na rowerze klasycznym, bez wspomagania elektrycznego. Nic nie stoi na przeszkodzie aby trasy przejechać na e-bike. Rowery oczywiście można wypożyczyć w zaprzyjaźnionej wypożyczalni.

Zapisz się do newslettera | Polityka Prywatności